05326240233
05326240233

HAKKIMIZDA

İstanbul'da artık evlere ve iş yerlerine bir telefon ile elektrikçi çağırabilirsiniz...

İstanbul Elektrik 7 gün 24 saat çalışan ekibiyle beklentilerinize karşılık verebilecek düzeyde bir firmadır...

Elektrikçilik uzmanlık gerektiren, elektrik arızalarına mudahale ise ciddi riskler taşıyan bir iştir.Firmamız bu ciddiyetin farkıdalığıyla, elektrikçiler alanında uzman kişilerle çalışmayı ilke haline getirmiş müşterilerimizin sorunlarına kesin hızlı ve güvenli çözümler sunarak bunları aynı ilkelerle hayata geçirmek ise bizim temel hizmet anlayışımızı oluşturmuştur.

Profesyonel ve her biri alanında uzun yılların deneyimine sahip olan elektrikçiler servisimiz, yaşamalanlarınızda işyerlerinize kadar elektrikle ilgili her türlü ihtiyacınıza güvenilir ve ekonomik çözümler sunuyoruz. 

Evinizde veya iş yerinizde çıkan elektrik probleminde yapmanız gereken tek şey İstanbul Elektrik'i aramak... Size bir telefon kadar yakınız... 05337947219 Her türlü tamir - tadilat, bakım - onarım, tesisat kurulum, elektrik malzemeleri temini, dekarasyon, fuar stand kurulum işleriniz usta ve deneyimli ekibimizle kısa sürede çözümlenir. 

Asilnet Web Tasarım Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller elektrikcozummerkezi.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2018